DAN ŠKOLE

« Svibanj 2018 »

Predstavljen projekt 'Volimo volontiranje' na roditeljskom sastanku OŠ „Đuro Ester“
Autor: Snježana Mihočka, 9. 2. 2018.

Koprivnica – U sklopu projekta „Volimo volontiranje“, financiranog u sklopu Europskog socijalnog fonda (Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.), a kojeg provodi Gradsko društvo Crvenog križa Koprivnica u suradnji s partnerima Gradom Koprivnica, Udrugom volontera Koprivničko – križevačke županije “Rad na dar”, Osnovnom školom „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica, Osnovnom školom „Đuro Ester“ Koprivnica i Osnovnom školom „Braća Radić“ Koprivnica, predstavljen je projekt 'Volimo volontiranje' roditeljima na roditeljskom sastanku u Osnovnoj školi „Đuro Ester“ Koprivnica.

Informiranje roditelja održalo se je 8. veljače u Osnovnoj školi „Đuro Ester“ Koprivnica s ciljem pružanja informacije o projektu „Volimo volontiranje“ kao i mogućnostima volontiranja u Gradskom društvu Crvenog križa Koprivnica.

U cilju kvalitetnijeg informiranja roditelja izrađen je letak o volonterstvu i Projektu koji se podijelio roditeljima, kako bi saznali informacije gdje i kako se zainteresirani mogu javiti za volontiranje. Na roditeljskom sastanku je prisustvovalo 80-tak roditelja.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica.

Miroslav Kanisek