Upisi u srednje škole

Ukupno: 1501908
OBAVIJEST RODITELJIMA O POSUDBI KNJIGA

Poštovani roditelji,

posudba rabljenih udžbenika biti će 20. i 21. lipnja 2018.godine u prostorijama tajništva, računovodstva i ravnateljice od 8:00 do 16:00 sati a ostale radne  dane do 29. lipnja 2018. od 8:00 do 15:00 sati.

Poštovani roditelji u Školi možete još podići knjige za sljedeću šk. god. u vremenu

od 8:00 do 12:00 sati do 31.7.

Imamo još knjiga od 1. do 6. razreda.

Ravnateljica:

Sanja Prelogović

Dan darovitih u 5.a
Autor: Mirna Kovačić, 30. 3. 2018.

21.ožujka proglašen je  Međunarodnim danom darovitih učenika. U našoj školi obilježen je na satovima razrednog odjela.

Tako su prošli tjedan i učenici 5.a razreda posvetili jedan sat jedni drugima tako što su pred razredom pokazali čime se bave, što ih zanima, u čemu su daroviti, talentirani, motivirani, kreativni …

To nisu bili samo učenici koji su na nivou škole identificirani kao potencijalno daroviti već svi koji su željeli s prijateljima podijeliti svoje aktivnosti u kojima uživaju i u kojima postižu uspješne rezultate.

Sa predstavljanjem je započela Marija. Još je kao učenica 3. razreda napisala i oslikala svoju prvu slikovnicu, a ove godine i drugu koja je upravo poslana na natječaj.

Simon je sudjelovao na Regionalnom natjecanju glazbenih škola i postigao zapažen uspjeh, a na satu nam je odsvirao poznatog „Pink Pantera“ na saksofonu, dok je Viktorija svirala na klaviru na satu glazbene kulture.

Erik je uspješan u informatici  i uključen u projekt Robotika pa je svoja postignuća predstavio pomoću PowerPoint prezentacije. Ana se bavi slikanjem te je odabrala i pokazala neke svoje uratke, a Aryan je svih zainteresirao predavanjem o glavnim hinduističkim božanstvima.

Mihael obožava crtati životinje, a donio je i svog kućnog ljubimca pauka. Ema je kreativna u izradi motiva od kolaž papira, dok se Valentina bavi plesom te nam je pokazala neke plesne korake.

Na kraju je samozatajna karatistica Dora (koja je inače vrlo uspješna i na državnom nivou) demonstrirala nekoliko karate zahvata.

Na kraju moram spomenuti da u razredu ima i dosta učenika koji su svoju darovitost za određene predmete pokazali i sudjelovanjem na školskim i županijskim natjecanjima, ali i nekim međunarodnim kao što je Dabar (informatika) i Hippo (engleski jezik).

Ima i onih koji su samozatajni i nisu se željeli predstavljati, pa se iskreno nadam da će nam pripremiti iznenađenja slijedeće godine i da im je ovaj sat bio dodatni poticaj.

Razrednica Jasminka Fanuko-Polančec