Upisi u srednje škole

Ukupno: 1501908
OBAVIJEST RODITELJIMA O POSUDBI KNJIGA

Poštovani roditelji,

posudba rabljenih udžbenika biti će 20. i 21. lipnja 2018.godine u prostorijama tajništva, računovodstva i ravnateljice od 8:00 do 16:00 sati a ostale radne  dane do 29. lipnja 2018. od 8:00 do 15:00 sati.

Poštovani roditelji u Školi možete još podići knjige za sljedeću šk. god. u vremenu

od 8:00 do 12:00 sati do 31.7.

Imamo još knjiga od 1. do 6. razreda.

Ravnateljica:

Sanja Prelogović

Osmaši posjetili Obrtničku školu Koprivnica i Srednju školu Koprivnica
Autor: Snježana Mihočka, 21. 5. 2018.

U vidu profesionalnog usmjeravanja učenici osmih razreda posjetili su Obrtničku školu Koprivnica i Srednju školu Koprivnica kako bi saznali više o načinima obrazovanja i obrazovnim programima za pojedina zanimanjima koja mogu upisati u Obrtničkoj i Srednjoj školi nakon završetka osnovne škole.

U Obrtničkoj školi Koprivnica dočekao ih je ravnatelj Zlatko Martić koji je upoznao učenike s mogućnostima upisa u trogodišnja i četverogodišnja zanimanja, specifičnostima pojedinog smjera, omjerom teorijske i praktične nastave te postignućima istaknutih učenika. Uz vodstvo profesora Zlatka Lovrića učenici su obišli praktikume za izvođenje praktične nastave različitih usmjerenja – pekara, konobara, slastičara, kuhara, tokara, stolara, soboslikara, tehničara za računalstvo i elektrotehničara te praktikume za sklapanje elektroničkih sklopova. Zahvaljujemo učenicima usmjerenja pekar i konobar te njihovim voditeljima koji su nas počastili ukusnim klipićima i sokom.

Učenike koji su posjetili Srednju školu Koprivnica dočekala je ravnateljica Manuela Gregurić koja im je unutar četiri obrazovna sektora – ekonomija, trgovina, poslovna administracija; turizam i ugostiteljstvo; poljoprivreda, prehrana i veterina; zdravstvo i socijalna skrb predstavila zanimanja koja će u jesen moći upisati u Srednjoj školi. Također je predstavila najistaknutije projekte i postignuća učenika tijekom ove školske godine. Učenici su uz vodstvo ravnateljice i zamjenice ravnateljice, gđe Draženke Ivaniš-Sikavica razgledali učionice, laboratorije i kabinete za praktičnu nastavu farmaceutskih, fizioterapeutskih i medicinskih usmjerenja te knjižnicu.

Osmašima želimo uspješan nastavak školovanja za željeno zanimanje!

Knjižničarka Nikolina Sabolić