Najuspješniji učenici na „Tulumu izvrsnosti“
Autor: Snježana Mihočka, 14. 6. 2018.

Najuspješniji učenici naše škole koji su se istaknuli u natjecanjima i sportu sudjelovali su na „Tulumu izvrsnosti“ koji je održan 12. lipnja u Domu mladih u organizaciji Grada Koprivnice.

Na „Tulum izvrsnosti“ bili su pozvani svi učenici koprivničkih osnovnih i srednjih škola, COOR-a Podravsko sunce i Umjetničke škole koji su osvojili prvo mjesto na županijskom natjecanju, prva tri mjesta na državnom natjecanju te prva tri mjesta na međunarodnom natjecanju u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje i Školskog sportskog saveza kao i svi sudionici županijske Smotre LiDraNo te njihovi mentori koji su ih pripremali za natjecanja. Svim uspješnim učenicima i mentorima čestitao je gradonačelnik, gosp. Mišel Jakšić. Učenici i mentori nagrađeni su majicama, izvrsnicama, ulaznicama za kino i bazene te poklon-bonovima za knjižaru Pink Panter. U ime svih nagrađenih učenika okupljenima se obratila Marta Kunštić, učenica Gimnazije „Fran Galović“. Uz glazbu DJ Sebaxa učenici su se zasladili sokovima i grickalicama te na kraju snimili jednu zajedničku fotografiju.

Čestitamo svim učenicima i želimo ima da i dalje budu uspješni!

Lucija Benotić, 7.a

(Novinarska grupa)