« Prosinac 2018 »

Ravnateljica nagradila uspješne učenike škole
Autor: Snježana Mihočka, 15. 6. 2018.

Svi učenici naše škole koji su sudjelovali na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima i natječajima okupili su se u četvrtak 14. lipnja u školskoj dvorani na poziv ravnateljice, gđe Sanje Prelogović. Ravnateljica je čestitala učenicima na njihovom uspjehu na brojnim natjecanjima i natječajima te im zahvalila što su predstavljali svoju školi u najboljem svjetlu u Hrvatskoj i u svijetu.

Učenicima su se obratili zamjenica i predsjednik Vijeća učenika izrazivši zadovoljstvo što su učenici prepoznali svoje talente i trudili se biti uspješni. Učenike je za njihov trud i zalaganje pohvalila i zamjenica ravnateljice, gđa Dubravka Vajdić koja je istaknula da se njihov sadašnji uspjeh gradi na višegodišnjem radu te izrazila želju da i dalje ostanu motivirani za postizanje uspješnih rezultata u područjima svoga interesa.

Ravnateljica je zahvalila i mentorima koji su vodili i pripremali učenike za natjecanja. Svojoj mentorici i ravnateljici posebno su se zahvalile naše učenice, državne prvakinje u badmintonu.

Svi učenici i mentori primili su zahvalnicu za uspješne rezultate i doprinos ugledu škole te druženje s ravnateljicom zasladili sokom i grickalicama.

Knjižničarka Nikolina Sabolić