Ukupno: 2027601
Osmaši se oprostili od svoje škole
Autor: Snježana Mihočka, 17. 6. 2019.

Prigodnim programom u školskoj dvorani učenici 8.a, 8.b, 8.c i 8.d razreda oprostili su se od svojih učitelja i razrednika koji su ih učili i vodili te o njima brinuli tijekom osmogodišnjeg školovanja u osnovnoj školi.

Okupljenim djelatnicima škole obratio se predsjednik Vijeća učenika Šimun Benedikt Kopričanec te u ime svih osmaša zahvalio učiteljima, stručnim suradnicama, kuharicama i spremačicama koji su ih pratili i o njima brinuli. Naglasio je da je ova škola za njih bila posebna škola u kojoj se osjećao trud svih djelatnika da ih odgoje u pristojne i pravedne ljude, stoga će im uspomene na nju ostati u lijepom i ugodnom sjećanju.

Oprostili su se i od vršnjaka s kojima su u svojoj školi proveli mnoge vesele i lijepe trenutke, što su prikazali na filmovima koje su izradili za ovu prigodu.

Posebno su se zahvalili ravnateljici škole te školi darovali sliku kao uspomenu na svoju generaciju.

Ravnateljica im je u ime svih djelatnika škole uputila zahvalu na svim lijepim djelima i postignućima kojima su predstavljali sebe, svoje obitelji i svoju školu te im poručila da će ostati u srcima svojih učitelja i zaželjela im uspješno daljnje školovanje u željenim školama.

Sretno, osmaši!

Nikolina Sabolić, knjižničarka