« Ožujak 2024 »

Ukupno: 2021277
Autor: Snježana Mihočka, 20. 3. 2020.

Poštovani roditelji – skrećem vam pozornost da učenici nikako ne dolaze na školska igrališta (djeca su viđena po danu i naveče). Djeca su kod kuće kako bi svi zajedno čuvali sebe i druge. Ne napuštajte svoje domove. Molim vas, poštovani roditelji (a i vas molim, dragi učenici) da svi zajedno slušamo sve upute kako bi ostali zdravi.

Ujedno podsjećam da su učenici dužni svakodnevno izvršavati obveze prema uputama predmetnih nastavnika u virtualnim učionicama. Molim sve učenike da ozbiljno pristupe svakom zadatku kako bi se gradivo obradilo. Učenici će za svoj rad biti vrednovani.

Trošak školske kuhinje će se umanjiti kad počne nastava.

Sve vas molim za strpljenje zbog velikog opterećenja informatičke infrastrukture na razini naše zemlje i cijele Europe. Kao što ste čuli u veoma kratkom vremenu školski sustav je bio spreman za nastavu na daljinu. Naši nastavnici, naša škola, pripremljena je za ovakav način rada ulaskom u projekt e-Škole prije četiri godine. Tada nismo niti pomišljali da ćemo znanje, primjene informacijsko-komunikacijske tehnologije, morati tako brzo primjenjivati kroz virtualne učionice. Otvorili smo virtualne učionice i za razrednu nastavu. Idemo malim koracima i veoma strpljivo.

Dragi učenici - učitelji, stručne suradnice i ravnateljica svakodnevno su uz vas za sva vaša pitanja. Jako nam je važno da svi obavljate svoje zadatke. Znamo da je za ovakav oblik nastave potrebna velika samodisciplina i odgovornost. Svi se morate potruditi kako bi što više naučili i dobili dobre ocjene. Iako se fizički ne vidimo vjerujem u vas da vi to možete. I onda kada će vam biti teško sjetite se da smo tu, uz vas, i da želimo da postanete odlični mladi ljudi.

Vaša ravnateljica: Sanja Prelogović