« Lipanj 2020 »

Ukupno: 2021155

NAŠA ŠKOLA JE DOMAĆIN „LINO VIŠEBOJCA“

8.12.2011. u 11,00 U SPORTSKOJ DVORANI SREDNJE ŠKOLE

Sportske novosti i Podravka pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa organiziraju školski višeboj pod nazivom „Lino višebojac“ koji je kao takav jedinstvena smotra sportske radosti i dječje kreativnosti. Do sada je u njemu sudjelovalo oko 100.000 učenika svih županija.

To je dan kada ćemo veseljem i navijanjem pokazati cijeloj Hrvatskoj kako se može stajati uz svoje prijatelje koji će se natjecati. Biti će tu mnogi sportaši iz Hrvatskog svijeta sporta. Od nas se očekuje da budemo originalni u maskiranju, odijevanju, transparentima, navijanju, priredbi i drugome. Natjecanje službeno traje od 11,00 do 12,30.

Učenici će se natjecati u 8 disciplina: trčanju, skoku u dalj, izvođenju slobodnih udaraca na gol, pogađanju košarkaških obruča, potezanju užeta. Biti će predstavljen i najbolji učenički literarni rad na temu „Svijet po tvom“. Jedan učenik i jedna učenica stječu pravo nastupa na završnici koja će se održati u svibnju 2012. godine.

Svi zainteresirani roditelji i prijatelji škole dobro nam došli!

Sanja Prelogović, ravnateljica

Naša škola  ugostila je u četvrtak 08. prosinca, sportsko natjecanje Lino višebojac koje se održavalo u Sportskoj dvorani Srednje škole.

Susret je započeo malim kulturno-umjetničkim programom, u kojem je nastupila i plesna skupina Ola-la, školski zbor, ritmička grupa, a onda je Antonio Međurečan (6.c) pročitao svoj rad “Svijet po mom”.

Naši učenici i njihovi gosti iz OŠ „Podturen“  te iz Dječjeg vrtića „Tratinčica“ ispunili su tribine i stvorili odličnu atmosferu. Natjecatelje su podržali poznati sportaši, stolnotenisači Zoran Primorac i Sandra Paović, nogometaš Slavena Belupa Mario Gregurina te koprivnički šahist Jurica Srbiš.

Dinamični voditelj dizao je atmosferu u gledalištu, a vesela maskota Lino dodatno je uveseljavala i navijače i natjecatelje.

Djeca koje su odabrali njihovi nastavnici tjelesnog odgoja, natjecala su se u različitim sportskim disciplinama, a pobjednici ovog Lino višebojca su Marija Koren i Matko Zirdum iz 7c razreda.