Udžbenici 2024./25.

« Srpanj 2024 »

Ukupno: 2065596
Naši učenici su i ove godine sudjelovali u natječaju Naj dječje djelo
Autor: Snježana Mihočka, 23. 5. 2024.

Projekt Dječjeg gradskog vijeća Grada Koprivnice i Društva Naša djeca Koprivnica s dodjelom nagrada Naj dječje djelo nastoji se inspirirati djecu i njihove učitelje, stručne suradnike, ravnatelje, voditelje, roditelje u činjenju dobrih djela, osobito u vršnjačkom pomaganju, pomaganju starijim osobama, pomaganju osobama s invaliditetom i ranjivim skupinama te promicanju dječjih prava i osnaživanju dječjih sposobnosti.

Naša škola je ove godine prijavila tri dječja djela za navedeni natječaj: Šimuna Vidakovića, Tašu Vukmirić i Zoju Petrović, te povijesnu grupu Povijest za sadašnjost koju čini grupa učenika iz sedmog i osmog razreda koji su  prošli edukaciju i bili vodiči za međunarodnu izložbu o Ani Frank koja je bila organizirana u našoj školi.

Svečanost dodjele održana je dana 15.5.2024. u Osnovnoj školi Podolice, a s učenicima su bile prisutne i njihove mentorice Rajna Franjo, Snježana Mihočka, Mirna Kovačić, pedagoginja Jasna Relja i ravnateljica Sanja Prelogović.

Tjaša i Zoja i razrednica Snježana Mihočka

Povijesna grupa Povijest za sadašnjost učenika sedmih i osmih razred

Šimun Vidaković i razrednica Rajna Franjo

Ponosni smo na sve naše učenike prijavljene na natječaj te potičemo i ostale da se iduće godine prijave i čine dobra djela, promiču uzajamno poštovanje, ljubaznost, prijateljstvo i solidarnost u svom razredu, školi i u svom gradu.

A sva dobra djela s kojima su naši učenici prijavljeni na natječaj pročitajte u prilogu.

Pedagoginja:

mr.sc. Jasna Relja