Ukupno: 2028214
Uspjesi učenika na foto natječajima
Autor: Snježana Mihočka, 20. 6. 2023.

Učenici polaznici foto grupe sudjelovali su u nekoliko foto natječaja ove školske godine te postigli zapažene rezultate. Na natječaju “Razglednica moga mjesta” Osnovne škole “Vladimir Nazor” Budinščina pohvaljena je fotografija naše učenice Paule Šef “Žlica”. Uz Paulu, na natječaju su sudjelovali učenici Alba Granđa, Melani Šajković i David Mesarić.

​Paula Šef

Paula je također pohvaljena na natječaju Joža Horvat za svoju fotografiju “Heart of Gold” na temu svjetlost, a u organizaciji Osnovne škole iz Kotoribe. Na tom su natječaju također sudjelovali učenici Alba Granđa i Jakov Sabolić. Dječja knjižnica M2 organizirala je foto natječaj s temom “Knjiga na putovanju” u kojem su sudjelovali naši učenici Ana Hlebar, Alba Granđa, Paula Šef i David Mesarić. Iako nisu osvojili nagradu za svoje radove, svi učenici primili su pohvalnice od strane organizatora. Učenici su na kraju sudjelovali na natječaju Eko fotka u organizaciji Osnovne škole Ferdinandovac. U sklopu teme „Ovo nanosi bol našoj majci Prirodi“ učenica Alba Granđa osvojila je brončanu plaketu za fotografiju “3 za 10”, a u sklopu teme „Geometrija u prirodi“ učenica Lorena Đurkan pohvaljena je za fotografiju “Sferice”. Na natječaju su još sudjelovali učenici 7. razreda Ana Hlebar, Petra Sedlić i Paula Šef. Pohvale učenicama za kreativnost koju su izrazili u svojim radovima i za trud koji su uložili na radionicama foto grupe.

Alba Granđa

Lorena Đurkan