Ukupno: 2027926
Druženje roditelja i učenika 7.d razreda
Autor: Mihajlo Obranović, 10. 10. 2013.

U petak, 4. listopada 2013. učenici 7.d razreda proveli su ugodno popodne sa svojim roditeljima i razrednicom u prirodi.

Prijedlog su dali sami roditelji na početku školske godine s ciljem boljeg međusobnog upoznavanja i roditelja i djece,  a što je najvažnije ugodnog druženja. Stoga smo iskoristili doba kestena da to druženje i realiziramo.

Našli smo se u petak popodne nakon nastave i posla pred „Prvom barakom“ (Lugarova kuća) na Vinici, uz dozvolu „Hrvatskih šuma“.  Dio roditelja bio je spriječen, ali su zato došla gotovo sva djeca. Lijepo je što su neki poveli brata, seku, baku,a imali smo i goste iz drugih razreda.

Očevi su preuzeli glavnu ulogu oko pečenja kestena i to su savršeno odradili.Dok nisu bili pečeni   jeli smo klipiće i kolače koje su ispekle mame (bili su prefini) , a bilo je i grickalica , sokova, sendviča. Svatko je nešto donio.

Dečki su započeli druženje igranjem nogometa , cure su šetale, mame i tate razgovarali, a onda je pala ideja o turniru u graničaru. Najprije su igrali dečki protiv cura, a onda svi zajedno protiv roditelja. Bilo je stvarno zabavno. I roditelji su pokazali da su u dobroj formi.

Rezultat nije važan, važno je to što su roditelji odvojili vrijeme za svoju djecu i dali pozitivan primjer drugima!

Na kraju smo svi zajedno  počistili, pokupili smeće, pogasili vatru i ostavili uredno kako smo i našli.

Ovo je druženje prilog aktivnostima naše škole povodom Dječjeg tjedna!

Razrednica: J. Fanuko-Polančec

Priloženi dokumenti: