« Svibanj 2024 »

Ukupno: 2030274
3. razredi
Suradnja dviju škola OŠ „Vladimir Nazor„ Križevci i OŠ „Đuro Ester„ Koprivnica
Autor: Snježana Mihočka, 1. 12. 2011.

U mjesecu listopadu proveli smo jedan, krasan jesenski dan uživajući u ljepotama našeg zavičaja! Učenici trećih razreda,  OŠ „Đuro Ester„ Koprivnica  sa svojim učiteljicama i vjeroučiteljem ; nas sto dvoje, posjetilo je  grad Križevce te  sudjelovalo u različitim  aktivnostima  podno  Kalničke gore.

U razvojnom planu naše škole  jedna od zadaća je vršnjačka suradnja. Potaknuti tom idejom našu terensku nastavu  upotpunili smo druženjem s učenicima trećih razreda iz OŠ „Vladimir Nazor„iz Križevaca.

Druženje smo ostvarili igrajući  se, upoznavajući se  s učenicima i učiteljicama, te razgledavajući njihovu školu.

Cilj je postignut  dobrom zabavom  i novim poznanstvima. Atmosfera je bila fantastična i vrijeme je proletjelo!

Prije samog odlaska domaćini su nas pozvali u svoju blagovaonicu gdje su nas počastili sokom i grickalicama, a naša mama Fabijanec nas je sve počastila ukusnim jabukama.

Na zadovoljstvo svih učenika i učitelja dogovoren je uzvratni susret na proljeće u našoj školi.

Veselimo se ponovnom susretu s našim vršnjacima iz grada Križevaca!

Lidija Bogadi, Dragana Kolenko, Zdenka Vidaković i Kristinka Kenđel