Ukupno: 2028016
Obilježili Dan darovitih učenika
Autor: Sanja Figač, 27. 3. 2014.

Na Dan darovitih učenika, 21. ožujka, učenici su pred prijateljima iz razreda i učiteljima prezentirali svoje uspjehe u školskim i izvanškolskim aktivnostima.

Pokazali su svoje talente i sposobnosti u različitim područjima – sportu, glazbi, plesu, znanosti, likovnom i literarnom stvaralaštvu. Pjevali su, plesali, svirali, recitirali, čitali svoje sastavke i pjesme, pokazivali likovne radove, izvodili pokuse, govorili o hobijima i aktivnostima kojima se bave u slobodno vrijeme. Uz ovaj članak priložili smo fotografije učenika iz 1. b razreda koji su bili izuzetno maštoviti u pokazivanju svojih talenata i interesa.

Ovaj sat razrednog odjela bio nam je svima jako zanimljiv jer smo od svojih prijatelja iz razreda naučili nešto novo i međusobno se bolje upoznali. Također smo predstavljanjem svojih aktivnosti i postignuća vježbali javni nastup i usmeno izražavanje.

Uz Dan darovitih učenika u školi je upriličena i izložba učeničkih radova na temu Uskrsa, kojima su se učenici prijavili na Natječaj za najkreativniji učenički proizvod. Natječaj je za učenike naše škole raspisala naša Učenička zadruga Đurđica. Zanimljivi, originalni i maštoviti radovi mogu se vidjeti u holu škole, a najkreativnije učenike očekuju i posebne nagrade.

Prikupljene ručne radove naših učenika aranžirat ćemo u „Vuzmene košarice“ i izložiti na štandu na Zrinskom trgu u subotu, 5. travnja, povodom manifestacije „U susret Uskrsu“. Pozivamo vas da nas toga dana posjetite u gradu i podržite u kreativnom stvaranju.

Ana Lucija Abramović i Tina Odobašić, 4. a

(Novinarska grupa)